e-indir.com

Anasayfa | İletişim

Kategoriler
Antivirüs
Araçlar
ASP
Bilim
CD - DVD Araçları
Cep Telefonu
Chat Sohbet
Donanımlar
Dosya Paylaşımı
Ekran Koruyucular
Flash
Ftp
Genel
Grafik
Güvenlik & Gizlilik
Html Editör
Icq
İnternet
İnternet cafe
İş Ofis
Java
Linux
Mac
Mail Programları
Multimedia
Oyunlar
Php Scriptleri
Şaka
Ses & Video
Skin
Sözlük
Tarayıcılar
Ticari Uygulamalar
Türkçe Program
Türkçe Yamalar
Wallpapers
Yamalar
The All-Seeing Eye
Üreticisi : Yahoo!
Dili : Ingilizce
Versiyonu: : 2.6
Boyutu: : 11.5 Kb
Lisans: :
Sistem Gereksinimi: : Windows (Tümü)
Download Sayısı: : 2022

---> Programı indir <---

Yahoo! firması ilk olarak Messenger programı ile tüm dünyaya adını duyurmuş ve bir mesajlaşma aracısından beklenebilecek bir çok şeyi yapabilmemize olanak tanımıştı. Yahoo! Messenger bir çoğumuzun hala severek kullandığı bir program. Ancak zannediyorum ki Messenger'ın önünde görmeye alıştığımız Yahoo! firmasının adı bu sefer de oyun dünyası için geliştirdiği bu program ile çok konuşulacak.

The All-Seeing Eye, temel olarak bir oyun sunucu tarayıcısı programı. Yani program, çoklu oyuncu desteği olan hemen her türlü oyun için ister sadece Türkiye'deki ister tüm dünya üzerindeki kurulu oyunları arar ve zahmetsizce katılmamızı sağlar. The All-Seeing Eye'ı piyasadaki diğer benzer yazılımlardan ayıran en büyük özelliği kullanıcıya sunduğu sayısız imkanlardır. Bu imkanlardan biri de dilediğiniz şekilde filtre oluşturma ve kendi belirlediğiniz ayarlara göre sunucular seçebilmenizdir.

Program piyasadaki çoklu oyuncu seçeneği bulunan neredeyse her oyunu desteklemektedir. Veritabanındaki oyunların listesine kısaca bakmak gerekirse;
Age of Empires serisi, Baldur's Gate serisi, Battlefield serisi, Call of Duty, Cossacks, Ghost Recon, Half-Life serisi ve modifikasyonları, HALO, IGI 2, Medal of Honor serisi, MotoGP 2, Neverwinter Nights, No One Lives Forever serisi, Operation Flashpoint, Painkiller, KISS Psycho Circus, Quake serisi, Raven Shield, Return to Castle Wolfenstein, Serious Sam I ve II, Soldier of Fortune I ve II, Splinter Cell, Swat 4, Unreal serisi ve bunların dışında yaklaşık 150 oyun ...

The All-Seeing Eye dünya çapında her gün aynı anda yaklaşık olarak 60.000 kişiye hizmet vermektedir. Buna rağmen oyunlarda rastlayabileceğiniz olası kare atlamaları da sadece bilgisayarınızdan kaynaklanan nedenlerden olacaktır. Bunun dışında herhangi bir oynama zorluğu yaratmaması da zannediyoruz ki programın en büyük artısı.

Program ilk çalıştırıldığında bir kaç saniye içerisinde bilgisayarınızda çoklu oyun seçeneği bulunan tüm kurulu oyunları inceler. Ve daha sonra da her açıldığında kurulan ya da silinen oyunları otomatik olarak analiz eder. Kurulu oyunların listesi programın ana ekranın sol tarafında kendi ikonlarıyla belirtilmektedir.

Program ile mevcut çoklu oyunlar arasından seçim yapabildiğimiz gibi kendi sunucumuzu kurma olanağına da sahibiz. Bunun için de yapmamız gereken tek şey ilgili oyuna tıklamak ve ardından üst taraftaki "Host" butonuna basmak.

Program, desteklediği her oyun için ayrı türden ayar seçeneklerine sahiptir. Hatta eğer bilgisayarınızda kurulu anti-hile programları mevcutsa buları da isteğinize göre otomatik olarak oyun açıldığında başlatabilme özelliğine sahiptir. (Örneğin Cheating-Death vs...)


Yazılımımız bir sunucu tarayıcısı olmasının yanında internet üzerinde tanıştığınız diğer oyunseverleri isteğinize göre programdaki adres defterinize kaydedebilmekte özelliğine de sahiptir. Böylece arkadaş listenizdekileri kendi oyunlarınıza davet edebilmekte ve birlikte oyun oynama zevkini seviklerinizle paylaşabilmektesiniz. Ve hatta oyuncu isimlerini yazarak tüm dünya çapında The All-Seeing Eye programını kullanarak oyun oynamakta olan kişileri bulmak amaçlı aramalar yapabilmeniz de mümkün.

The All-Seeing Eye sizlere internet üzerindeki güncel oyun dosyalarını indirme imkanı da sağlamaktadır. Yine üst taraftaki "Download Game Files" butonuna basarak internet üzerindeki oyun yamalarını tek tıklamayla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu dosyalar oyunların resmi sitelerinden alınarak günü gününe programa dahil edildiği için tamamen güvenilirdir.

Bu program da sonuçta bir Yahoo! yazılımı olduğu için firmanın diğer programlarıyla da ilişkilidir. Örneğin The All-Seeing Eye aracılığıyla tek tıklamayla bilgisayarınızdaki kurulu Yahoo! Messenger programını çalıştırabilirsiniz. Ya da eğer yüklü değilse Yahoo! resmi sitesinden indirebilirsiniz.

UYARI: Bilgisayarınıza indireceğiniz bu dosya programın otomatik indirme yöneticisidir. Yani bu dosyayı her çalıştırdığınızda programın en son sürümü bilgisayarınıza yüklenecektir. Yazılımın kurulmuş boyutu 1.46 MB'tır.

Bütün bu güzel özelliklerinin yanında sahip olduğu tek dezavantajı ücretli bir yazılım olmasıdır. Eğer programı sahip olduğu tüm özelliklerle kullanmak isterseniz buradan 15$ karşılığı 1 yıllık lisans kodu satın alabilirsiniz.

The All-Seeing Eye kullanımı çok kolay bir yazılımdır. Aynı amaçla yapılmış diğer programlara göre bir çok yeni özelliğe sahiptir. Yani bize göre her oyunseverin sabit diskinde mutlaka durması gereken bir araçtır. Denemenizi öneririz...


 

 

 

 

 

 

Dostlarımız : Taksi | Arabam | Emlak | Peyzaj | Videolar | Sahibinden | Tus | Yemek Tarifleri | Yan Dal Sınavı | Haber |
Sitede sunulan programları kurmadan/çalıştırmadan önce virüs taramasından geçiriniz.
Programların kullanımları sonucu oluşabilecek zararlardan e-indir.com sorumlu değildir