e-indir.com

Anasayfa | İletişim

Kategoriler
Antivirüs
Araçlar
ASP
Bilim
CD - DVD Araçları
Cep Telefonu
Chat Sohbet
Donanımlar
Dosya Paylaşımı
Ekran Koruyucular
Flash
Ftp
Genel
Grafik
Güvenlik & Gizlilik
Html Editör
Icq
İnternet
İnternet cafe
İş Ofis
Java
Linux
Mac
Mail Programları
Multimedia
Oyunlar
Php Scriptleri
Şaka
Ses & Video
Skin
Sözlük
Tarayıcılar
Ticari Uygulamalar
Türkçe Program
Türkçe Yamalar
Wallpapers
Yamalar
Yassak
Üreticisi : Özne Yazılım
Dili : Türkçe
Versiyonu: : 8.0
Boyutu: : 2.58 Mb
Lisans: :
Sistem Gereksinimi: : Windows (Tümü)
Download Sayısı: : 1166

---> Programı indir <---

Üreticiden :
Yassak Programı filtre uygulaması datasında bulunan adreslere filtre uyguladığı gibi yetkili kişinin terminal ya da ana makine üzerinden eklemiş olduğu adreslere de erişimi kapatır. Eğer her hangi bir adrese erişime izin verilmek isteniyorsa bu adres terminal makineden ya da ana makineden temiz adres listesine eklenerek erişimi serbest bırakılabilir.
Yassak programı adres filtresinin yanı sıra yetkili kişinin belirlemiş olduğu anahtar kelimeleri görüntülenmek istenen adresin içeriğinde arar ve bulduğu zaman müdahale ederek bu adresin görüntülenmesini engeller.

YASSAK V6.0 KİŞİSEL
Yassak V6.0 Kişisel programını evinizdeki veya işyerinizdeki kişisel bilgisayarlarınızda kullanabilir, bilgisayarınızdan uygunsuz içerikli sitelere girilmesini engelleyebilir ve bu tarz sitelerden gelebilecek olan bilgisayarınıza zarar verici içeriklerden korunabilirsiniz.

Yassak V6.0 ile evde çocuklarınızın Internet kullanım saatlerini belirleyebilir ve bu saatler arasında Internet'e ya da Internet uygulamalarına (msn, chat, internet oyunları vs.) erişimi kapatabilirsiniz.

YASSAK V6.0 KURUMSAL
Yassak V6.0 Kurumsal Programı ile işyerinizde, okulunuzda ya da kullandığınız ağ ortamındaki terminal bilgisayarın Internet'e giriş çıkışını kontrol edebilir, zaman kısıtlaması getirebilir, uygunsuz içerikli sitelere girişini engelleyebilir, sistem yapılandırmasını koruyabilir ve son bir hafta için girdiği sitelerin adres loglarını görebilirsiniz

Yassak V6.0 Kurumsal programının zamanlama ekranı ile terminal bilgisayarın hangi saatler arasında Internet kullanabileceğini belirleyebilirsiniz. Ayrıca zamanlama ekranı ile belirleyeceğiniz saatler arasında sadece msn, chat ve Internet oyunları gibi uygulamaları da engelleyebilirsiniz.

Yassak V6.0 Kurumsal programı ile terminal bilgisayarlarınızın sistem ayarlarına müdahalesini kısıtlayabilir ve müdahalesi sağlanan uygulamaların ana makine üzerinden kontrolünü yapabilirsiniz.

Yassak V6.0 Kurumsal size terminal bilgisayarların son bir hafta için giriş yaptığı Internet adreslerinin loglarını almanızı sağlamaktadır. Bu logların silme işlemi yapılmamaktadır.


 

 

 

 

 

 

Dostlarımız : Taksi | Arabam | Emlak | Peyzaj | Videolar | Sahibinden | Tus | Yemek Tarifleri | Yan Dal Sınavı | Haber |
Sitede sunulan programları kurmadan/çalıştırmadan önce virüs taramasından geçiriniz.
Programların kullanımları sonucu oluşabilecek zararlardan e-indir.com sorumlu değildir