e-indir.com

Anasayfa | İletişim

Kategoriler
Antivirüs
Araçlar
ASP
Bilim
CD - DVD Araçları
Cep Telefonu
Chat Sohbet
Donanımlar
Dosya Paylaşımı
Ekran Koruyucular
Flash
Ftp
Genel
Grafik
Güvenlik & Gizlilik
Html Editör
Icq
İnternet
İnternet cafe
İş Ofis
Java
Linux
Mac
Mail Programları
Multimedia
Oyunlar
Php Scriptleri
Şaka
Ses & Video
Skin
Sözlük
Tarayıcılar
Ticari Uygulamalar
Türkçe Program
Türkçe Yamalar
Wallpapers
Yamalar
FullScreenCaller Pro
Üreticisi : Rock Your Mobile!
Dili : Ingilizce
Versiyonu: : 1.0
Boyutu: : 261 Kb
Lisans: :
Sistem Gereksinimi: : (Mobil) Symbian
Download Sayısı: : 462

---> Programı indir <---

FullScreenCaller Pro, arama yaptığınızda ya da arama geldiğinde eğer kişi rehberinizde ise tam ekran resmini gösteren bir programdır. Önceden tanımlı ve tam kişiselleştirilebilir profilleri sayesinde arayan kişinin bilgisi ekranda görüntülenir. Değişik temalar ile uygulamanızı özelleştirebilirsiniz.

Profillere Genel Bakış
FullScreenCaller Pro, profillerden oluşmaktadır. rehberinizde bulunan bir kişiye, gruba ya da tüm kişilere profil oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kadar profil oluşturabilirsiniz. Her profil kendi içinde arayan kişinin bilgileri, her bir bilginin konumu ve fotoğrafı hakkında ayarlara sahiptir. Profil oluşturmak için bir sihirbaz bulunmaktadır. Gerçek profiller üzerinden yeni profil oluşturabilirsiniz. Etiket metni, resim oluşturabilirsiniz. Eğer arayanın profili yoksa standart profil devreye girecektir. Önceden tanımlı iki adet profil bulunmaktadır: "Business" ve "Friends". Bu profillerin isimlerini değiştirebilir ve ayarlarını modifiye edebilirsiniz. Bu profiller için standart ayarlar önceden uygulanmıştır.

Profil Ayarlarını Özelleştirme
"Customize" menü parçasını kullanarak, birçok ayarı değiştirebilirsiniz. Arkaplan resim ayarında iki seçenek vardır: Birincisi tam ekran kullanıcı resmi ve belirlenen yerde saniyelerin gösterimi. Arayanın fotoğrafı telefon veritabanından yüklenecektir. İsterseniz tüm kişilerin resmini ve arkaplan resmini değiştirebilirsiniz. Sadece metin etiketlerinin gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Profilinize özel arkaplan resimleri ekleyebilirsiniz. Ekleme işlemi için telefon veritabanını kullanabilir veya kamera ile çektiğiniz görüntüleri kullanabilirsiniz.

Yeni Profil Oluşturma
İstediğiniz zaman yeni bir profil oluşturabilirsiniz. Profil oluşturmada sihirbaz size yardım edecektir. İki çeşit profil vardır: Birincisi kullanıcı grupları, ikincisi tekil kullanıcı. Yeni profil, profil şablonu temellidir. Tüm şablon ayarlarını yeni profil oluşturduktan sonra "Customize" menü parçasını yardımıyla değiştirebilirsiniz.

Uyumlu Cihazlar: Nokia N70, Nokia N90, Nokia 6680, Nokia 6681, Nokia 6682, Nokia 6630, Nokia 7610, Nokia 6670, Nokia 3230, Nokia 6260, Nokia 6620, Nokia 6600


 

 

 

 

 

 

Dostlarımız : Taksi | Arabam | Emlak | Peyzaj | Videolar | Sahibinden | Tus | Yemek Tarifleri | Yan Dal Sınavı | Haber |
Sitede sunulan programları kurmadan/çalıştırmadan önce virüs taramasından geçiriniz.
Programların kullanımları sonucu oluşabilecek zararlardan e-indir.com sorumlu değildir